+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Лікування-алкоголізму-вивід-із-запою

Вивід із запою, обрив запою, виїзд фахівців на будинок Київ — Наркологічна Клініка Ренесанс гарантує якісний сервіс, ефективну допомогу, стовідсотковий результат.

Запій є найнебезпечнішим проявом хвороби алкоголізм. Поведінка алкозалежної стає некерованою а здоров’я піддається смертельного стресу. Перервати запій слід негайно, як тільки хвороба виявлена, і робити це важливо руками професіоналів. Вивід із запою самостійно, вдома, без компетентної підтримки не вирішує проблему, немає ніяких гарантій, що хворий стабілізує свій стан. Зіткнувшись з проблемою запою — приймайте рішення негайно, адже це може врятувати життя!Більш того, вивід із запою професійно гарантує збереження життя і здоров’я пацієнта, що є найважливішим.

На базі Клініки Ренесанс можливий обрив запою з виїздом фахівців на будинок. Ми швидко, якісно і ефективно надамо першу необхідну допомогу і транспортуємо пацієнта на відділення. Потрапляючи в умови закритого стаціонару Клініки клієнт повністю ізолюється від можливості вжити алкоголь і проходить комплексну очистку організму, відновлення розсудливості, а саме — крапельну детоксикацію, роботу з лікарем наркологом-психіатром, психокоррекцию і фізичну реабілітацію. Проводимо грамотну мотивацію клієнта на одужання від алкоголізму.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і фахівці Клініки Ренесанс нададуть швидку і професійну допомогу негайно!


 %d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!