6Накрологічна клініка Ренесанс надає можливість здійснити оздоровче лікування залежності за кордоном – у Болгарії. Лікування залежності у Болгарії здійснюється у Золотих Пісках, на території яких розташований реабілітаційний центр курортного типу.

Цей реабілітаційний центр надає курортні умови для проживання. Лікування наркоманії, лікування алкоголізму та лікування залежності у даному разі надає посилений ефект на оздоровчу та відновлювальну сферу одужання.

Лікування наркоманії за кордоном та реабілітація, яку надає цей Клініка Ренесанс, рекомендована для відновлення залежного у випадку серйозних розладів, яке спричинило вживання наркотиків, чи як відновлювальні міри після того, як пройдена основна реабілітація.  

Лікування наркоманії за кордоном, реабілітація у Болгарії, може бути частиною програми, яка складає лікування залежності, що надає наш реабілітаційний центр. У випадку співробітництва із нашою організацією, лікування наркоманії за кордоном буде здійснено, як комплексне лікування залежності, у рамках центру в Києві чи за кордоном.

 View in English!

Просмотреть на русском!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (096) 058 39 95

После чего, наш дежурный врач перезвонит вам
и согласует дату и время.

 

 

 

 

 

 

(096) 058 39 95
×
Any questions?
(096) 058 39 95