+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

1

Лікування наркоманії в Донецьку завжди було актуальним питанням, так як наркотизація в регіоні була однією з найвищих в країні. За роки війни ця проблема тільки посилилася. У Донецьку і області раніше була відносно непогано розвинена структура реабілітації наркозалежності. За останні роки всі організації, які надавали лікування наркоманії в Донецьку, були закриті. Це говорить про катастрофічний брак фахівців, які готові проводити лікування наркозалежності в Донецьку.

Соціальні структури, якими виявлялася профілактика наркоманії в Донецьку, також практично знищені. Через складну ситуацію в регіоні, питання наркотизації в Донецькій області практично ніким не контролюється. А це означає, що наркотики стали доступнішими, а соціальні бар’єри не істотні.

Клініка Ренесанс здійснює свою діяльність по всій Україні. Реабілітація наркоманії в Донецьку є для нас актуальним. Ми проводимо комплексне лікування наркоманії, спираючись на всебічний відновлення особистості і мотивацію до тверезості. Реабілітація наркоманії проводиться за авторськими методиками, ми і лідируємо в даній сфері.

Ми готові здійснити транспортування і мотивацію пацієнта на лікування наркоманії в усіх регіонах країни.

Більше про лікування наркоманії в Донецьку можете дізнатися за телефоном!Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!