+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Лікування-ігроманії-Київ

Клініка Ренесанс надає кращі та єдині умови для ефективного лікування ігроманії, залежності від азартних ігор у місті Луцьк!

lutsk_8Лікування ігроманії є затребуваним запитом, адже у кожному великому місті України відкриваються все більше і більше гральних закладів. Це виникає тільки тому, що все більше і більше зростає проблема залежності від азартних ігор серед населення України. Лікування ігроманії в місті Луцьк довгий ніким не здійснювалося, так як просто були відсутні профільні організації, які надають лікування і реабілітацію лудоманії. Максимум, на що міг розраховувати потерпілий — психологічна та терапевтична допомога окремих фахівців.

Наркологічної Клініки Ренесанс успішно відчинила нове відділення у місті Луцьк, і тепер лікування ігроманії у Луцьк Можливе!  Організація Ренесанс — це ім’я та репутація, адже ми є лідерами за статистикою успішного одужання від усіх видів залежностей, в тому числі і лудоманії. Лікування ігроманії в Клініці Ренесанс — це унікальна можливість не тільки зупинити залежність, а й позбутися від неї на рівні виникнення захворювання. Ми проводимо відновлення усіх, порушених лудоманією сфер життя — соціальної, фізичної, емоційно і особистісної — проводячи комплексне лікування ігроманії.

Досвіт праці наших фахівців свідчить, що тільки всебічний підхід, професіоналізм співробітників і сталість умов для одужання здатні дати стійкий і гарантований результат. Клініка терапії залежностей Ренесанс створює всі необхідні і достатні умови для того, що б клієнт клініки назавжди зупинив залежність у своєму житті з відкриттям нових можливостей і перспектив.

Зателефонуйте нам прямо зараз, дізнайтеся більше про лікування ігроманії в місті Луцьк і отримаєте ефективні рішення проблеми вже сьогодні!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!