Місія Клініки Ренесанс — допомогти людині знайти сенс життя, гармонію з навколишнім світом, впевненість в собі і можливість долати труднощі, насолоджуючись перемогою без алкоголю і наркотиків.

Унікальна авторська методика — це персональна програма реабілітації, психологічної та соціальної адаптації в кожному конкретному випадку! Комплексна психологічна допомога родичам та близьким клієнта, що проходить реабілітацію. Розвиток особистісного потенціалу клієнта Клініки Ренесанс.

Клініка Ренесанс має більш, ніж 10-ти річний досвід ефективної роботи в організації і наданні допомоги хімічно залежним. Наші фахівці — виключно кваліфіковані, компетентні та досвідчені в сфері реабілітації та терапії співробітники. Сьогодні Клініка Ренесанс — Одна з найбільш результативних організацій по лікуванню залежностей в Україні! В індивідуальних заняттях використовується програма відновлення та розвитку особистості за методикою доктора Стівена Кові.

Завдяки успішному проходженню реабілітації за авторською методикою, люди, що роками страждали від алкогольної або наркотичної залежності знаходять незалежність і здатність відновити життєві сили. Наші випускники готові адаптуватися до реального життя, відновити втрачені відносини з друзями, родиною. Успішно керують своїм життям, планують і досягають поставлених цілей. Це стиль життя, який підтримує фізичне, психологічне, соціальне і духовне здоров’я! Тверезість — це осмислене, повноцінне життя, вільність від наркотиків і алкоголю. Авторська методика успішно застосовується більш ніж в 30-ти реабілітаційних центрах, в яких проходять соціальну реабілітацію люди, які страждають від наркотичної, алкогольної та інших залежностей. Тисяча вдячних сімей підтверджує ефективність авторської програми Ренесанс!

Лікування алкоголізму в місті Володимир Волинський, реабілітація алкоголізму в Володимир-Волинському – кращі умови і професійний підхід в Наркологічної Клініці Ренесанс!

Лечение алкоголизма Владимир ВолынскийЛікування хімічних залежностей, однією з яких є алкоголізм вимагає створення спеціальних умов і виключно професійного підходу для того, щоб досягти повноцінне одужання. Тільки при дотриманні такого підходу втручання з боку спеціалістів буде ефективним, і вдасться подолати алкогольну залежність. В Україні сьогодні небагато профільних закладів відповідають таким критеріям. На зараз Наркологічна Клініка Ренесанс є лідером за статистикою успішного одужання в області реабілітації алкогольної залежності. Індивідуальність методів і комплексність наших рішень і дозволяють нам досягати стовідсоткового результату, і ми гарантуємо одужання від алкогольної залежності, навіть в найважчих ситуаціях.

Сьогодні Клініка терапії залежностей Ренесанс проводить лікування алкоголізму в місті Володимир Волинський, реалізуючи комплексну реабілітацію алкоголізму успішно. Звернувшись прямо зараз до нас, Ви переконаєтеся у тому, що ми є справжніми професіоналами в області реабілітації алкогольної залежності і не застосовуємо поверхневого підходу.
Лечение алкоголизма ЛуцкВ умовах клінічного стаціонару ми створюємо всі необхідні умови для одужання від алкоголізму. Ми працюємо за авторською Програмі лікування залежностей, проводячи ефективну працю одужання в цілих чотирьох сферах життєдіяльності – а саме у фізичній, соціальній, психологічної та духовної!

Ми залучили штат компетентних і досвідчених співробітників по кожному елементу програми для реалізації комплексності і ефективності наших методів. У постійному режимі пацієнт отримує допомогу таких фахівців, як лікар нарколог-психіатр вищої категорії, психологічної служба, що представлена психологом і психотерапевтом а так само консультантами-експертами в питаннях одужання, фізіотерапевт і медичний персонал, експерт з особистісного розвитку (коуч- тренер), масажист та рефлексотерапевт.

Умови клінічного стаціонару дозволяють фахівцям Клініки проводити все необхідне для фізичного відновлення і реабілітації, процедури по детоксикації організму, соціально реабілітації і психологічної терапії. Ми досягаємо високого рівня відновлення здоров’я, розкриття особистісного потенціалу та мотивації збереження тверезості у пацієнта. У форматі групової та індивідуальної роботи ми добиваємося викорінення причин алкогольної залежності на фізичному, свідомому і психічному рівнях. 

Визначаючи причини виникнення алкоголізму та надаючи індивідуальний набір інструментів з підтримки тверезості, створюючи всі необхідні умови ми добиваємося стовідсоткового позбавлення від алкоголізму для своїх випускників!

Лікування алкоголізму в місті Володимир-Волинський і допомога фахівців працює цілодобово. Не відкладайте рішення, зіткнувшись з алкоголізмом. Зателефонуйте нам прямо зараз – і ми гарантовано вирішимо проблему залежності саме у Вашій ситуації!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (096) 058 39 95

После чего, наш дежурный врач перезвонит вам
и согласует дату и время.

 

 

(096) 058 39 95
×
Any questions?
(096) 058 39 95