1Лікування алкоголізму в Донецьку сьогодні затребувано як ніколи. Це обумовлено не тільки тим, що темпи зростання алкозалежних в Донецьку завжди були досить високі, але і сформованою геополітичною ситуацією в регіоні. Незважаючи на значну спад населення, темпи зростання алкоголізму тільки посилилися, а організації, готові провести ефективне лікування алкоголізму в Донецьку практично відсутні. У першу чергу це пов’язано з стресовою ситуацією на Донбасі через бойові дії.

Нестабільність врегулювання бойових дій, руйнування інфраструктури та неможливість вирішити багато соціальних проблем робить лікування алкоголізму в Донецьку все більш актуальним.

Лікування алкоголізму в Донецьку зараз має бути комплексним і всебічним, важливо працювати не тільки з соціальною та фізичною стороною особистості, а й психологічною, особистісною. Клініка Ренесанс є лідером, коли мова йде про лікування алкоголізму ефективно.

Ми активно розвиваємо свою діяльність і розширюємося, з цього лікування алкоголізму в Донецьку для нас нагальна задача.

Ми готові провести ескорт пацієнта на територію реабілітаційного центру, провести первинну консультацію і почати лікування алкоголізму в будь-якій точці країни і ближнього зарубіжжя.

Більше про лікування алкоголізму в Донецьку можете дізнатися за телефоном!


Запишитесь на бесплатную консультацию, или позвоните нам
по телефону: (096) 058 39 95

После чего, наш дежурный врач перезвонит вам
и согласует дату и время.


(096) 058 39 95
×
Any questions?
(096) 058 39 95