+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Сучасне суспільство часто нав’язує швидкий і виснажливий темп життя. Тому не дивно, що почуття тривоги і депресія — це найпоширеніший психічний розлад на сьогоднішній день. Депресія робить людину часто не здатною до самостійної допомоги собі. Депресія нав’язує почуття замішання і пригніченості по відношенню до життя. Депресивний розлад руйнує психічне здоров’я, так як депресія провокує інші психічні розлади — психози, всякого роду фобії і манії, несумісні з нормальною життєдіяльністю людини.

Лікування депресії є актуальним і необхідним, як і лікування будь-якої іншої хвороби.

Проводячи лікування депресії наші фахівці здатні допомогти застряглому в недугу повернути собі душевну рівновагу і радість в житті.

Застосовуючи комплексний підхід в лікуванні депресії, ми проводимо відновлення психіки і зміцнення, як нервової системи, так і всього організму в цілому.

Психотерапевтичний підхід в лікуванні депресії дозволяє з’ясувати причини виникнення проблеми та виробити навички контролю психологічного стану.

Додатково використовується фізіотерапія — гімнастика, масаж, банний комплекс, акупунктура, дієтичне збалансоване харчування — все це допомагає людині відновитися фізично і набратися сил.

Поєднані медикаментозні і психотерапевтичні методи, що представляють собою лікування депресії є найефективнішими. Видужуючий є активним учасником свого відновлення і, отримуючи допомогу висококваліфікованих фахівців, знаходить вихід зі своєї проблеми до повноцінного, насиченого яскравими фарбами життя.

Дізнайтеся більше про лікування депресії в Казахстані, зв’язавшись з нами по телефону!


 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!