+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Лікування депресії гіпнозом — черговий міф про душевний одужання.

3Сьогодні депресія — дуже поширене і важко виліковне захворювання. У загальноприйнятій медичній практиці на території України та СНД не існує єдиного ефективного методу, що забезпечує ефективне лікування депресії. Напевно тому, що лікування депресії, це не лікування захворювання в стандартному розумінні. Депресія — це розлад душевного сприйняття, індивідуальний підхід і рішення проблеми на всіх рівнях її прояву — соціальному, фізичному, емоційному та особистісному — обов’язкова умова для ефективного подолання депресії. Сьогодні реабілітація депресії в умовах стаціонару є кращим рішенням, адже здійснити зусиллями одного фахівця і в стислі терміни таку роботу просто неможливо.

Businessman holding a pocket watch and swinging it in the fashion of a hypnotistПроте, розуміння природи хвороби є далеко не у кожного, що є грунтом для віри людей в напівпрофесійні і навіть шарлатанські методи лікування депресії. Лікування депресії гіпнозом — найпоширеніший з цих міфів. Лікування депресії гіпнозом повністю суперечить цьому принципу, пропонуючи швидкі рішення. Передбачуваний результат виглядає так, ніби-то «спеціаліст» просто перемикає психіку клієнта, як автомат.

Але психіка людської особистості — точно не автомат з перемикачами. Налагодження та відновлення психоемоційного стану вимагає суто індивідуальний і тонкий підхід при активному залученні самого клієнта в одужання. Інакше результату просто не буде.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою депресії — не втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо, і разом ми зможемо вирішити цю проблему ефективно.


номер

 

 

 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!