+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

лікування-алкоголізму-гіпнозом

Лікування алкоголізму. Лікування алкоголізму гіпнозом.

7Лікування алкоголізму гіпнозом — це деякі маніпуляції зі сприйняттям і психікою, з метою навіювання установок, несумісних з вживанням алкоголю. Лікування алкоголізму гіпнозом може мати певний рівень ефективності, за умови, що з клієнтом буде працювати професійний психотерапевт, клієнт має однозначну мотивацію на одужання і володіє хоч деякою мірою самоконтролю. З огляду на той факт, що без внутрішніх ресурсів лікування алкоголізму гіпнозом виявляється неефективним, а ринок подібних послуг переповнений шарлатанами, лікування алкоголізму гіпнозом має тільки негативні відгуки.

Алкоголізм — це захворювання, яке потребує комплексного підходу в лікуванні, в першу чергу спрямованого на відновлення особистісних і фізичних ресурсів клієнта. Тільки в цьому випадку алкоголік зможе позбутися алкоголізму, тяги до спиртного самостійно. Одноразовими процедурами поміняти особистість зсередини неможливо, тому найефективнішим методом є реабілітація алкозалежних, де клієнт працює з фахівцями, набуваючи навички самоконтролю, і відновлюючи всі, порушені вживанням алкоголю сфери життя.

Лікування алкоголізму гіпнозом — міф, чи дійсність?

Але варто відзначити, що лікування алкоголізму гіпнозом професійно є цілком реальним методом. На науковій мові гіпноз — це метод сугестивної терапії, який націлений на те, щоб блокувати тягу до алкоголю на підсвідомому рівні. Підводне каміння у цьому запиті  складаєтсья в тому, що сугестивна терапія — це професійна діяльність відповідного фахівця — психотерапевта або психіатра. Але гіпноз часто пропонують, як езотеричний чи біля науковий метод люди, які не мають кваліфікації. У цьому разі лікування алкоголізму гіпнозом у кращому випадку не принесе жодної користі.

Метод сугестивної терапії застосовується також в Наркологічній Клініці Ренесанс. Але ми, як зазначалось вище, рекомендуємо використання цього методу лише як додаткову терапію під час основного реабілітаційного курсу. У Клінці Ренессанс можете пройти комплексну реабілітацію алкоголізму з подальшим кодуванням (сугестивний метод) та підшивкою. Зателефонуйте нам прямо зараз! Ми гарантуємо стовідсотковий позитивний результат в лікуванні алкоголізму та інших залежностей!

Дізнайтеся більше про лікування алкоголізму гіпнозом і отримаєте компетентну консультацію саме у Вашій ситуації — зв’яжіться з нашим фахівцем!


номер

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!