+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Курси англійської мови для пацієнтів Наркологічної Клініці Ренесанс!

angl-bigОдним з найважливіших складових в лікуванні наркоманії, алкоголізму та інших залежностей є етап ресоціалізації. Ресоціалізація — це поетапне виведення пацієнта в соціум з тим, що б пацієнт адаптувався до соціального життя в тверезості. Цей етап просто необхідний, адже лікування залежності само по собі є стресом. Якщо грамотно не закінчиться цей процес то реабілітація може виявитися неефективною. Наша основна задача, як можна більше надати пацієнтові навичок і знань для того, що б ресоціалізація була ефективною. Важливою частиною цього процесу є навчання і залучення в професійну діяльність. Одним із заходів щодо підвищення ерудиції та знань наших пацієнтів є безкоштовні курси з англійської мови! Курси англійської мови проводяться на відділенні Ренесанс в місті Луцьк на добровільній основі.

Це означає, що пацієнт при бажанні може в сталості відвідувати курси англійської мови на протязі всього курсу. Час, проведений за вивченням англійської помножене на професіоналізм наших викладачів дозволять випускнику виписатися, володіючи достатнім граматичним і розмовною рівнем англійської для подальшого працевлаштування в англомовні країни або на спеціальності в Україні, що передбачають знання англійської. При цьому курси англійської абсолютно безкоштовні і їх відвідування не впливає на вартість проходження курсу реабілітації.

Безкоштовні курси англійської мови для пацієнтів Ренесанс Луцьк — це чудова нагода не лише позбутися залежності, а й вивчити англійську мову! Дізнайтеся більше, зателефонуйте нам прямо зараз.


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!