+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Зачинення центру Косачівка, Косачівка закриття — необхідно закривати всі центри реабілітації?

Косачёвка закрітиеВітаю Вас! Мене звуть Хижняк Олексій Вікторович, і я являюсь завідувачем реабілітаційного центру «Ренесанс Луцьк». У цій статті я звертаюся до людей, що страждають проблемами алкогольної, ігрової, наркотичної залежності та інших, а також до їх родичів і близьких. Багато хто з вас чув про гучний скандал через закриття православного «реабілітаційного» центру в в селі Косачёвка Чернігівської області . Вся інформація про даний інцидент, швидше за все викликала страх і можливо відібрала надію і віру в систему реабілітації в цілому. Або ще гірше в можливість змінити життя і стати на шлях тверезості.

Цією статтею я не хочу спростувати те, що показували в новинах. Або те, що  безпосередньо відбувалося в Косачівці. Цим зверненням  хочу донести, що в усьому світі: в Америці, в Європі, в Україні серед величезної кількості реабілітаційних центрів, є представники якісних послуг , і навпаки — не якісних.

Сьогодні є центри, в яких працюють дійсно справжні фахівці в своїх напрямках, будь то: психологи, психотерапевти, лікарі наркологи-психіатри, консультанти по хімічним залежностям.

У таких центрах до кожного пацієнта ставляться професійно та людяно, в першу чергу як до особистості. Є розуміння, що залежність — це деградація, і акцент в програмі реабілітації слід робити на ефективних сторонах характеру. Необхідно надавати всебічну допомогу в їх постійному розвитку. А є, на жаль, «реабілітаційні центри» в пріоритеті у яких є банальне збагачення за рахунок страждань інших людей. В таких закладах  «працюють» виключно шарлатани.

На закінчення хочу додати — ні в якому разі не впадайте у відчай, не опускайте руки і не бійтеся звертатися по допомогу!

Перевіряйте історію виникнення лікувального закладу, компетентність персоналу та умови, в яких надаються послуги реабілітації. Дякую за увагу!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!