+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Гепатопротекторна терапія — відновлення здоров’я комплексно у Наркологічній Клініці Ренесанс!

imagesГепатопротекторна терапія — це група спеціальних, індивідуально призначених препаратів, ефект яких спрямований на відновлення клітин печінки і її функцій. Призначення гепатопротекторної терапії об’єктивно очевидний. Адже ускладнення з роботою печінки є одним з основних рядів захворювань в життя залежної людини. Це й не дивно, адже вживання алкоголю і наркотиків безпосередньо пов’язане з ризиками для печінки.

Печінка — це основа чистоти організму, його фортеці про здоров’я. Печінка виконує функцію комплексної очистки крові. І так склалося, що клітини печінки дуже чутливі до багатьох наркотиків і особливо до алкоголю, який може вживати залежний.

Наркологічна Клініка Ренесанс проводить комплексне лікування наркоманії і алкоголізму. Першим кроком на шляху до одужання для пацієнтів клініки є відновлення здоров’я. Гепатопротекторна терапія в Ренесанс Луцьк, це одна з основних і обов’язкових процедур з фізичного відновлення.

Гепатит как вылечитьТривале вживання алкоголю і наркотиків провокує масову загибель і переродження клітин печінки. Залежний набуває діагноз «токсичний гепатит» з великою ймовірністю прогресування цієї хвороби і раптового летального результату. Вживання наркотиків ін’єкційно так само супроводжується значними шансами заразитися вірусними захворюваннями. Гепатит B і С є найпоширенішим діагнозом серед ін’єкційних наркоманів. Ці хвороби призводять до швидкої загибелі печінки, багатьом зв’язаних з цим процесом мукам, і в кінцевому Гепатопротекторная терапия Луцкпідсумку до загибелі залежного.

На щастя, вихід є — клітини печінки мають властивість регенерації. Припинення вживання наркотиків дозволить відновити функції печінки і продовжити її життя на багато десятиліть. Ефект можна досягти навіть після тривалого вживання наркотиків і супутніх діагнозів. Гепатопротекторна терапія дозволить вже з перших місяців відновити функції печінки, і зупинити ускладнення.

Турбота про здоров’я наших клієнтів — першочергове завдання для фахівців Ренесанс Луцьк. Зателефонуйте нам прямо зараз, що б дізнатися більше!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!