+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

2

Детоксикація від алкоголізму, алкогольна детоксикація в місті Луцьк — Наркологічна Клініка Ренесанс!

%d0%b4%d1%82%d0%ba%d1%81%d0%ba-300x169Сьогодні детоксикація від алкоголізму в місті Луцьк є затребуваним запитом. Проте детоксикація від алкоголю повноцінно та в умовах стаціонару ніким окрім нас не проводиться. На зараз Ви можете звернутися в Наркологічну Клініку Ренесанс та отримати детоксикацію в Луцьку комплексно та в клінічних умовах. Ви отримаєте повноцінні умови для відновлення — нормований комплекс процедур, цілодобовий догляд фахівців, багаторазове харчування, при необхідності медикаментозна підтримка, підтримка психолога та психотерапевта. Усы наявні і не тільки вкладається в експресний курс детоксикації на Ренесанс!

Крапельнична детоксикація при алкоголізмі в місті Луцьк на базі Ренесанс — це очищення організму від продуктів вживання спиртного і при необхідності медикаментозна підтримка, лікування алкоголізму препаратами. Курс детоксикації проводиться професійним медичними фахівцями, ми гарантуємо моментальний вивід із запою і зняття похмілля протягом трьох днів навіть в найважчих ситуаціях.

2Реабілітація алкоголізму і детоксикація в Ренесанс Луцьк — це повноцінне фізичне і психічне відновлення: нормований режим дня, прийом фізіотерапевта і масажиста, психотерапевтична підтримка дозволяє вивести клієнта з кризового стану.

Наші фахівці працюють цілодобово, в разі необхідності можливий виїзд фахівців на будинок — обрив запою, трансфер пацієнта на відділення, невідкладна допомога.

Телефонуйте нам прямо зараз, і дізнайтеся більше про можливі рішення саме у Вашій ситуації! Наші консультації безкоштовні.


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!