+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Будинок для престарілих Київ — «Золота Осінь».

0Знайти будинок для людей похилого віку в Києві VIP-рівня просто — пропонуємо вам послуги Клініки Ренесанс, на базі якої відкрився будинок для людей похилого віку в Києві та Київській області! «Золота Осінь» — це не державний будинок для людей похилого віку, «Золота Осінь» Київ — це приватна організація, яка наймає фахівців і створює умови найвищого рівня для своїх клієнтів.

5Приватний будинок для людей похилого віку «Золота Осінь» — це в першу чергу багаторічний досвід реабілітації і оздоровлення клієнтів з найрізноманітнішими проблемами. Комерційний характер організації гарантує, що в першу чергу «Золота Осінь» працює для клієнта, головний інтерес, це повне задоволення резидентів, адже від цього залежить, чи буде пансіонат для людей похилого віку користуватися попитом.


4Ціни
перебування в будинку для людей похилого віку конкурентні, і є оптимальними, відштовхуючись від якості умов перебування. Основним принципом роботи будинку престарілих «Золота Осінь» є індивідуальний підхід до кожної особистості пацієнта, відштовхуючись не тільки від фізичних, але емоційних і психологічних аспектів.

1Запорука успіху пансіонату для людей похилого віку «Золота Осінь» — це поєднання високого рівня фахівців, оптимальних умов проживання, затишку і комфорту для Вас і Ваших близьких!

Так само Клініка Ренесанс  відкриває будинок для людей похилого віку в Чернівцях. Будинок для престарілих в Чернівцях дозволить об’єднати відмінні кліматичні умови і професійний підхід до кожного резиденту.

Більше інформації про будинок для людей похилого віку в Києві «Золота Осінь» можете дізнатися за телефоном!


номер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!