+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

Ароматерапія в Наркологічної Клініці Ренесанс — тепер у місті Луцьк!

Ароматерапия ЛуцкНаркологічна Клініка Ренесанс Луцьк в першу чергу піклуватися про здоров’я і благополуччя пацієнтів. Метод апроматерапіі відомий тисячоліттями, застосовувався ще в стародавньому Єгипті, Індії та Китаї. Довгий час ароматерапія була привілейованої послугою, якою мали можливість користуватися тільки високопоставлені і багаті особи. Але сьогодні ароматерапія стає доступнішою і регулярно проводитися для пацієнтів Ренесанс Луцьк.

Ароматерапія — це спосіб рекреації (відпочинку. Відновлення) за допомогою використання спеціальних ефірних масел. Ароматерапія дозволяє досягти максимального розслаблення і відновлення фізичних, душевних сил без активного залучення клієнта в цей процес. Ароматерапія можлива в домашніх умовах, але краще для цих цілей застосовувати спеціалізовані і обладнані приміщення при супроводі експерта. 

Ароматерапия

У Ренесанс Луцьку застосовуються безліч видів масел з можливістю регулювання і комбінування ефекту під індивідуальні запити пацієнта. Психологічний ефект обумовлений приємністю процедури і оздоровчим ефектом на фізичному рівні. Проведена постійно, ароматерапія сприяє зняттю множинних хронічних стресів і блоків на фізичному рівні. 

Ароматерапія є психосоматичних засобом, природні ферменти, що випаровуються масел нормалізують тиск, процеси дихання і серцебиття. Відомі століттями традиційні методи, що застосовуються за сучасними технологіями дозволяють не тільки відновити пацієнта після тривалих проблем, а й підтримувати в тонусі для проведення основної частини програми — інтенсивному одужання від самої залежності. У Наркологічної Клініці Ренесанс ароматерапія застосовується в спеціально обладнаному приміщенні тільки при супроводі фахівця. 

Турбота про здоров’я клієнта — основний принцип нашої організації. Зателефонуйте нам прямо зараз, і дізнайтеся більше!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!