+38 (096) 058-39-95+38 (099) 622-38-67 Киев, ул. Гаевая 2ст.м Славутич

АДИКТИВНОГО — що таке адикція і адиктивність? Дізнайтеся більше в Наркологічної Клініці Ренесанс!

АддиктивностьАДДИКТИВНІСТЬ в загальному розумінні цього терміна, це ступінь залежної поведінки, його реалізації в життя залежного. Саме адиктивність визначає ступінь проблеми, і необхідність застосовуваних заходів для позбавлення від хвороби залежності. Адикція — це залежність від наркотиків, алкоголю, або ж будь-якої іншого поведінки, яка направлена на отримання миттєвого задоволення на шкоду подальшому житті.  

Крім того, існує більш вузьке позначення терміна адиктивності. А саме, адіктивність — здатність психоактивної речовини (наркотику) або ж залежної поведінки викликати залежність. В такому випадку, оцінюючи адиктивних речовин ми оцінюємо те, наскільки швидко, необоротно і руйнівно позначитися залежність в житті вживає. Розуміння адикціоної природи речовини дозволить знайти правильний підхід в лікуванні залежності в кожному конкретному випадку. Тим більше, що залежні часто вживають кілька видів речовин, тоді їх адикційності комбінуються.

Для визначення адикційності існує безліч методик, найпопулярнішими є методи опитування та аналізу життя залежного з точки зору того, скільки часу, енергії і цінностей людина витрачає для реалізації залежної поведінки і подолання наслідків залежності. У нас ви можете ознайомитися з тестом на залежність для самостійної роботи в цьому плані. Важливо розуміти, що тест на наркотики може визначити тільки факт вживання наркотиків, однак не дозволить визначити ступінь адиктивності залежності.

Дізнайтеся більше про природу адикції, зв’язавшись з нашими фахівцями. консультації безкоштовні!


%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bd%d0%b8%d1%82%d0%b5

 

 

Запишитесь на бесплатную консультацию!
Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!